zur Kasse insgesamt: 0,00 €

Samonośne stelaże metalowe 200x200cm

Sypialnia to miejsce, gdzie spędzasz znaczną część życia. Aby Twój sen był naprawdę komfortowy, niezbędne będzie odpowiednie wyposażenie łóżka. Jeśli poszukujesz rozwiązania zapewniającego nieprzeciętną wygodę oraz wyjątkową trwałość, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję.

Samonośne stelaże metalowe 200 × 200 cm łączą w sobie funkcjonalność z przemyślanym na każdym poziomie wzornictwem. Na uwagę zasługuje nie tylko solidna i stabilna konstrukcja, ale również listewki wypełniające, których jest aż 48. Są one wykonane z brzozy, a ich sprężynujące właściwości zapewniają optymalne podparcie dla materaca. Odległość między listewkami wynosi około 2,5 cm, co wpływa na równomierne rozłożenie ciężaru.

Każdy z prezentowanych w tej kategorii samonośnych stelaży metalowych 200 × 200 cm jest pakowany w wygodny w transporcie karton. Dzięki temu zakupiony produkt dociera do Ciebie w nienaruszonym stanie, gotowy do montażu.

Nie czekaj! Wybierz stelaż samonośny, który sprosta Twoim oczekiwaniom i zapewni komfort snu na lata. Zapraszamy do składania zamówień!

Selbsttragender Metallrahmen 200x200 48 Leisten - Hotel Selbsttragender Metallrahmen 200x200 48 Leisten - Hotel
Anbieter: KAVON
Preis:

136,36 €

Nettopreis: 110,86 €

Stk.
mehr ansehen
nach oben
Shop is in view mode
Vollversion der Webseite
Sklep internetowy Shoper Premium