Dostawa

Dni i godziny dostaw

Otwierając sklep internetowy od samego początku chcieliśmy zapewnić klientom maksymalną wygodę zakupów. Dlatego każde złożone zamówienie traktujemy priorytetowo. Sprawna wysyłka to jeden z filarów naszej działalności. Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 7:00 – 20:00. Klient otrzymuje wiadomość SMS w dniu odbioru paczki przez kuriera oraz w dniu dostawy. Przypominamy jednocześnie, że po wysyłce nie ma możliwości zmiany adresu.

 

Sposób dostawy

I tutaj dbamy o komfort Klientów, dając im do wyboru dwóch przewoźników. Zamówienia wysyłamy za pomocą dwóch firm kurierskich - UPS oraz DPD. W przypadku wysyłek paletowych wysyłki realizowane są firmami Hellman, Schenker oraz Raben. Dużą wagę przywiązujemy też do pakowania zamówionego towaru. Zależy nam na tym, żeby zamówione przez Klientów produkty docierały pod wskazany w zamówieniu adres w nienaruszonym i idealnym stanie. Wierzymy, że staranne pakowanie to gwarancja bezpiecznej dostawy paczki.

 

Pomoc przy wnoszeniu na zamówienie

Kurierzy nie mają obowiązku wnoszenia paczek do mieszkań – warto mieć to na uwadze podczas składania zamówienia.

 

Kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny przed dostawą zależy od kuriera. Zawsze dodajemy numer telefonu odbiorcy na liście przewozowym, ale nie mamy wpływu na danego kuriera, który ma paczkę. Część z nich przed doręczeniem dzwoni do Klienta, żeby upewnić się, że paczką będzie mogła być bez problemu dostarczona. Inni natomiast nie korzystają z telefonu w celu potwierdzenia odbioru paczki w danym dniu i o danej godzinie.

 

Transport firmowy

W ofercie posiadamy dostawy transportem firmowym w okolicach Kępna.
Powyżej kwoty 1500zł brutto dostawa jest DARMOWA, poniżej koszt 30zł.
Zamówienia realizujemy również od minimum wagowego 20kg (jeżeli nie widzisz tej formy dostawy to oznacza że masz zbyt mało produktów w koszyku).

Ten rodzaj dostawy możliwy jest w wybranych kodach pocztowych:

98-400, 98-405, 63-500, 63-505, 63-507, 63-508, 63-600, 63-604, 63-611, 63-620, 63-630, 63-642, 63-640, 63-645, 63-648.

Dostawy odbywają się w godzinach 8:00 - 15:30. Uprzednio informujemy telefonicznie lub poprzez sms że dostawa będzie realizowana w konkretnym dniu. Wszystkie zamówienia są realizowane w ciągu 5 dni (wraz z dostawą) od momentu ich opłacenia. W przypadku jakichkolwiek opóźnień lub braku możliwości realizacji zamówienia w wyznaczonym powyżej terminie natychmiast zostaniesz o tym poinformowany.

Brak możliwości płatności gotówką lub kartą przy dostawie. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu zaksięgowania środków - zalecamy płatności online które natychmiastowo do nas trafiają.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium