Współpraca

Nasza firma meblowa specjalizuje się w sprzedaży stelaży do łóżek, tapczanów, a także akcesoriów do sypialni. Konsekwentnie budujemy pozycję solidnego i godnego zaufania przedsiębiorstwa. Stawiamy na sprawdzony asortyment, wysokiej klasy komponenty oraz obsługę nastawioną na potrzeby klienta. Jesteśmy także rzetelnym partnerem dla naszych współpracowników, którzy wiedzą, że dotrzymujemy terminów oraz warunków, na jakie się umawiamy.

Rzetelna firma to zadowoleni klienci

Korzystne ceny, sprawdzona jakość, bogaty i urozmaicony asortyment – to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Polecane przez nas stelaże oraz akcesoria meblowe cieszą się zainteresowaniem klientów poszukujących pewnego sprzedawcy i konkretnych rozwiązań do domu. Nas natomiast niezmiernie cieszy fakt, że klienci doceniają naszą pracę i zaangażowanie, m.in. poprzez wystawianie nam pozytywnych opinii – to najlepsza nagroda i dowód na to, że nasze praktyki spotykają się z uznaniem.

Stawiamy na współpracę

Podobnie jest z naszymi partnerami biznesowymi. Współpracujemy z wieloma polskimi firmami działającymi w branży meblowej i doskładamy starań, aby nasze relacje niosły obopólne korzyści, były oparte na zaufaniu, zrozumieniu i życzliwości. Grono naszych współpracowników nieustannie rośnie, dzięki czemu możemy rozbudowywać ofertę i rozwijać biznes. Nieustannie zachęcamy i zapraszamy do kontaktu firmy i fabryki związane z meblarstwem – jesteśmy przekonani, że uczciwe, oparte na partnerstwie współdziałanie jest z korzyścią dla nas i naszych współpracowników, a także klientów. Dzięki zacieśnianiu relacji z partnerami biznesowymi możemy proponować naszym klientom to, co najlepsze.

Sprawdź, czym się zajmujemy i pomyśl, co nas łączy – być może okaże się, że razem jesteśmy w stanie dzielić razem biznesowy model, w którym w centrum zainteresowania będzie doskonalenie oferty i zaspokajanie potrzeb klienta. Czekamy na propozycje współpracy – jesteśmy otwarci i z chęcią porozmawiamy o tym, na jakiej płaszczyźnie możemy się spotkać i działać.

Współpraca hurtowa

Zachęcamy wszystkie firmy do kontaktu w celu nawiązania współpracy opartej na stałych zamówieniach oraz na ilościach hurtowych.

Dlaczego warto nawiązać stałą współpracę?

  1. Korzystniejsze warunki cenowe dla stałych odbiorców oraz specjalne ceny dla zamówień paletowych.
  2. Znacznie niższe koszty wysyłki w przypadku pełnych palet.

Jesteś zainteresowany?

Szukasz dostawcy który zapewni stały dostawy towaru najwyższej jakości w doskonałych cenach?

Skontaktuj się z nami:

biuro@bedframes.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium