PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z INFORMACJĄ PRZED ZAKUPEM!

Ze względu na wzmożony okres w branży meblowej niestety nie mamy możliwości wysyłek z dnia na dzień.
Większość zamówień pojawia się z dopiskiem "pilne". Rozumiemy to, ale niestety nie jesteśmy w stanie obsłużyć "od ręki" wszystkich zamówień dlatego czas realizacji został wydłużony do 7 dni roboczych na wszystkie stelaże do łóżek - jest to maksymalny okres w którym realizujemy zamówienia do 5 sztuk na zamówienie.

Od grudnia możliwy wzrost kosztów wysyłki w ramach okresu przedświątecznego w firmach kurierskich gdzie dopłaty za duże paczki (takimi są stelaże do łóżek) będą wynosić plus 10 do 20zł brutto / sztuka.

Prosimy też o rozważne zakupy, w przypadku braku odbioru paczek pobraniowych będziemy zmuszeni blokować wybrane osoby, a gdy to zjawisko będzie się nasilało będziemy musieli całkowicie zablokować tą opcję zakupu i zostanie tylko opcja przedpłaty.

Zawsze podajemy numer telefonu na liście przewozowym, ale kurier nie ma obowiązku dzwonić - jest to indywidualna kwestia danego kuriera i tak to wygląda w każdej firmie kurierskiej. Jeżeli nie masz pewności czy będziesz pod wskazanym adresem prosimy o realizację zamówienia z przedpłatą, wtedy kurier ma możliwość zostawić paczkę pod danym adresem bez konieczności pobierania opłat.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość :)

Wersje językowe
Współpraca

Nasza firma meblowa specjalizuje się w sprzedaży stelaży do łóżek, tapczanów, a także akcesoriów do sypialni. Konsekwentnie budujemy pozycję solidnego i godnego zaufania przedsiębiorstwa. Stawiamy na sprawdzony asortyment, wysokiej klasy komponenty oraz obsługę nastawioną na potrzeby klienta. Jesteśmy także rzetelnym partnerem dla naszych współpracowników, którzy wiedzą, że dotrzymujemy terminów oraz warunków, na jakie się umawiamy.

Rzetelna firma to zadowoleni klienci

Korzystne ceny, sprawdzona jakość, bogaty i urozmaicony asortyment – to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Polecane przez nas stelaże oraz akcesoria meblowe cieszą się zainteresowaniem klientów poszukujących pewnego sprzedawcy i konkretnych rozwiąza do domu. Nas natomiast niezmiernie cieszy fakt, że klienci doceniają naszą pracę i zaangażowanie, m.in. poprzez wystawianie nam pozytywnych opinii – to najlepsza nagroda i dowód na to, że nasze praktyki spotykają się z uznaniem.

Stawiamy na współpracę

Podobnie jest z naszymi partnerami biznesowymi. Współpracujemy z wieloma polskimi firmami działającymi w branży meblowej i doskładamy starań, aby nasze relacje niosły obopólne korzyści, były oparte na zaufaniu, zrozumieniu i życzliwości. Grono naszych współpracowników nieustannie rośnie, dzięki czemu możemy rozbudowywać ofertę i rozwijać biznes. Nieustannie zachęcamy i zapraszamy do kontaktu firmy i fabryki związane z meblarstwem – jesteśmy przekonani, że uczciwe, oparte na partnerstwie współdziałanie jest z korzyścią dla nas i naszych współpracowników, a także klientów. Dzięki zacieśnianiu relacji z partnerami biznesowymi możemy proponować naszym klientom to, co najlepsze.

Sprawdź, czym się zajmujemy i pomyśl, co nas łączy – być może okaże się, że razem jesteśmy w stanie dzielić razem biznesowy model, w którym w centrum zainteresowania będzie doskonalenie oferty i zaspokajanie potrzeb klienta. Czekamy na propozycje współpracy – jesteśmy otwarci i z chęcią porozmawiamy o tym, na jakiej płaszczyźnie możemy się spotkać i działać.

Współpraca hurtowa

Zachęcamy wszystkie firmy do kontaktu w celu nawiązania współpracy opartej na stałych zamówieniach oraz na ilościach hurtowych.

Dlaczego warto nawiązać stałą współpracę?

  1. Korzystniejsze warunki cenowe dla stałych odbiorców oraz specjalne ceny dla zamówień paletowych.
  2. Znacznie niższe koszty wysyłki w przypadku pełnych palet.

Jesteś zainteresowany?

Szukasz dostawcy który zapewni stały dostawy towaru najwyższej jakości w doskonałych cenach?

Skontaktuj się z nami:

biuro@bedframes.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl