Płatności

Formy płatności dostępne w naszym sklepie

Staramy się zapewnić jak największą ilość form płatności, aby każdy Klient mógł wybrać odpowiednią dla siebie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z naszych Klientów ma inne preferencje i dla każdego wygodne zakupy online oznaczają coś innego. Wychodząc z takiego założenia stworzyliśmy system umożliwiający opłacenie zamówienia na różne sposoby. Wszystko po to, żeby każdy z odwiedzających nasz sklep online Klientów mógł dokonać płatności zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Poznajcie lepiej wszystkie formy płatności dostępne w naszym sklepie!

Zamierzacie zrobić u nas zakupy? Teraz możecie je opłacić przelewem tradycyjnym na podane poniżej konto bankowe. Możecie także skorzystać z błyskawicznych przelewów online lub kart płatniczych. Często wybieraną opcją jest też płatność „za pobraniem”. Rosnącą popularnością cieszą się też tzw. płatności odroczone PayPo, dzięki którym możemy lepiej planować wydatki. Jest to bezpieczne i komfortowe rozwiązanie dla każdego, kto nie chce opłacać zamówienia od razu.

Przelew tradycyjny na konto firmowe:

Nr konta (Santander):
79 1090 2590 0000 0001 3230 0949
KAVON
Diamentowa 2 63-600 Olszowa

W tytule przelewu wystarczy wpisać numer zamówienia :)

Za pobraniem:

Zapłać gotówką przy dostawie. Prosimy przygotować odliczoną kwotę, ponieważ kurier nie ma obowiązku wydawać reszty.

Płatności Shoper - przelewy online, karty płatnicze


 

 

PayPo - kup dziś, zapłać za 30 dni:

W naszym sklepie udostępniliśmy odroczone płatności PayPo. Do kwoty 1000zł brutto możesz dokonać zamówienia nie płacąc za nie w momencie składania zamówienia. Jest to super alternatywa gdy akurat nie masz możliwości wykonać przelewu, a pilnie potrzebujesz wybrany produkt z naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium