Dostawa

Dni i godziny dostaw:

W naszym sklepie internetowym bardzo ważne jest dla nas to, aby każde złożone zamówienie zostało zrealizowane jak najszybciej i jak najwygodniej dla naszych klientów. Dlatego też, jednym z filarów naszej działalności jest sprawna wysyłka. Realizujemy dostawy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 20:00. W dniu odbioru paczki przez kuriera oraz w dniu dostawy, Klient otrzymuje wiadomość SMS. Przypominamy, że po wysyłce nie ma możliwości zmiany adresu dostawy.

 

Sposób dostawy:

Klienci mogą wybrać między dwoma sprawdzonymi przewoźnikami - UPS i DPD. W przypadku wysyłek paletowych korzystamy z firm Hellman, Schenker i Raben. Starannie pakujemy każdy produkt, aby dotarł w idealnym stanie pod wskazany przez klienta adres. Jesteśmy przekonani, że nasze staranne pakowanie to gwarancja bezpiecznej dostawy paczki.

 

Pomoc przy wnoszeniu zamówienia:

Zwracamy uwagę, że kurierzy nie mają obowiązku wniesienia paczek do mieszkań.

 

Kontakt telefoniczny:

Kontakt przed dostawą zależy od kuriera, który dostarcza paczkę. Zawsze dodajemy numer telefonu odbiorcy na liście przewozowej, ale nie mamy wpływu na danego kuriera. Niektórzy z nich przed doręczeniem dzwonią do Klienta, aby upewnić się, że paczka zostanie bezproblemowo dostarczona. Inni kurierzy natomiast nie korzystają z telefonu w celu potwierdzenia odbioru paczki w danym dniu i o danej godzinie.

 

Dostawy zagraniczne:

Jesteśmy w stanie zrealizować dostawy poza granicami Polski, a nasze usługi dostępne są dla klientów w całej Europie. W koszyku należy wybrać kraj dostawy, a koszty zostaną automatycznie obliczone z uwzględnieniem różnych stref dostaw. Należy jednak pamiętać, że koszty dostawy mogą się różnić w zależności od kraju, do którego mają zostać wysłane zamówione produkty. Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, że nie ma możliwości wysyłki paczki zagranicznej z płatnością gotówką dla kuriera. Wymagana jest pełna przedpłata za zamówione produkty, abyśmy mogli zrealizować dostawę do wybranego kraju bez żadnych problemów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium